MojAndroid

Populárna séria FPS hier pre smartfóny a tablety prichádza s ďalším pokračovaním. Vďaka oficiálnemu prehláseniu štúdia Gameloft už vieme aj to, kedy si budeme môcť Modern Combat 5: Blackout konečne zahrať aj na našich smartfónoch.

Ten dátum je 24. júl, čo znamená, že čakať budeme musieť už iba niečo vyše dvoch týždňov. Informovala o tom spoločnosť Gameloft prostredníctvom správy na Twitteri a pre verných fanúšikov tak pripravila ešte posledných pár dní netrpezlivého očakávania nového pokračovania veľmi kvalitnej hry. Už nejaký čas máme k dispozícii aj oficiálne video z gameplayu, ktoré naznačuje, že Modern Combat príde vo svojom piatom pokračovaní opäť s novinkami a vylepšeniami po grafickej ale aj hernej stránke.

Tentokrát sa v roli vojaka Phoenixa ocitnete v talianskom meste Benátky. Tam je jeho úlohou ochrániť prepravu zbraní hromadného ničenia. Veci sa ale skomplikujú a Phoenix narazí na ozbrojenú skupinu teroristov, ktorí budú klásť nemalý odpor. Tu sa začne dlhá sieť misií, počas ktorých sa postupe dostanete do Tokya, kde budete môcť nasadnúť aj na rôzne dopravné prostriedky a spestriť si tak nekonečné strieľanie po nepriateľoch.

Podľa najnovších informácií bude MC 5 optimalizovaný pre osemjadrové procesory, vďaka čomu budú môcť majitelia tých najvýkonnejších mobilných zariadení zažiť plný potenciál ďalšieho pokračovania úspešnej série. Do oficiálneho predstavenia hry zostáva ešte 15 dní, počas ktorých nám ostáva  iba dúfať, že hra bude tak kvalitná, ako naznačuje trailer.

Zdroj: phoneArena

9.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+