MojAndroid

Ovládanie vášho smartfónu je v niektorých prípadoch pohodlnejšie z vášho počítača, pomocou rôznych aplikácií alebo internetových služieb. Jednou takou je MoboRobo, o ktorej sme vás informovali ešte v minulom roku. Aplikácia umožňuje spravovať jeden alebo niekoľko smartfónov s operačným systémom Android, či iOS a slúži, ako multimediálny manažér. MoboRobo dokáže vytvárať zálohy vašich SMS správ, kontaktov, volaní alebo médií. Okrem toho umožňuje pridať všetky dáta na novo zakúpené zariadenie a aplikácie z Google Play dokáže sťahovať prostredníctvom Internetu z PC a následne ich inštalovať do smartfónu. Takýmto spôsobom môžete ušetriť za mobilné dáta, ak nemáte v domácnosti vytvorenú Wi-Fi sieť. Aplikácie však nedávno dostala aktualizáciu na verziu 2.1.3, ktorá pridáva ďalšie funkcie.

moborobo1

Najnovšia aktualizácia zahŕňa tzv. Floating Window, v ktorom je možné písať SMS správy, odosielať súbory alebo vytvárať si poznámky. Okrem toho sme sa vylepšenia dočkali aj v prípade kopírovania a mazania hudobných súborov. Aplikácia po novom tiež umožňuje zálohovať/obnoviť obľúbené kontakty v systéme Android, opravené boli problémy s pripojením cez Wi-Fi, ako aj problém s kopírovaním videa. MoboRobo je aplikácia pre operačný systém Windows a je bezplatne dostupná na stiahnutie na domovskej stránke.

Zdroj: phonearena

14.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+