MojAndroid

V poslednom čase sa nám ukazujú v Google Play Store čoraz viac rôzne aplikácie, ktoré dokážu zaznamenať poznámky a dôležité pripomienky, ktoré si vďaka takýmto aplikáciám nemusíte pamätať. Jednou z takých aplikácií, ktorá je pomerne dosť využívaná a medzi používateľmi aj obľúbená, je MobisleNotes – Notepad – poznámkový blok.

Aplikácia MobisleNotes Notepad ponúka svojim používateľom široké spektrum možností, ako si nielen poznámku uložiť s pripomienkou, ale jednoducho pomocou nej môžete synchronizovať a organizovať svoje dôležité údaje aj pomocou rozhrania na webe.

Je to takpovediac multiplatformová aplikácia, ktorá spolupracuje okrem zariadení s Androidom aj so zariadeniami spoločnosti Apple (iPhone, iPad). Ak chcet využívať na prácu aj notebook, netbook alebo stolový počítač, stačí vám akýkoľvek operačný systém, internetový prehliadač a pripojenie na internet a môžete tak kombinovať synchronizáciu zariadení napríklad: notebook s Windows alebo Mac Os X, počítač s Linuxom, Android telefón a povedzme iPad. Všetko vďaka jednému kontu, ktoré si vytvoríte za niekoľko sekúnd, navyše všetky aplikácie získate na jeden mesiac bez pridaných reklám.

Poznámku si jednoducho vytvoríte, pripojíte dôležité dáta, ktoré s ňou súvisia a môžete si nastaviť heslo a pripomienku, kedy vás má váš Android telefón upozorniť na jej splnenie.

Poznámky môžete aj zdieľať prostredníctvom pracovného tímu, kedy môžete na jednotlivých položkách pracovať z viacerých kont. K poznámke môžete zdieľať internetovú URL adresu, a tak môžete dať o nej vedieť viacerým používateľom.

Aplikácia MobisleNotes Notepad je v základnej verzii zadarmo, ak chcete aplikáciu bez pridaných reklám, vyjde vás to na 1,99 amerických dolárov, ak chcete rozšíriť svoje možnosti v Premium verzii poznámkového bloku, zaplatíte 9,99 amerických dolárov na jeden rok.

Aplikácia má aj svoju dcérsku verziu v podobe poznámok prepojených s kontom Google Drive. MobisleNotes GDocs je obdobná aplikácia ako MobisleNotes Notepad, avšak spolupracuje s platformou Google Drive. Cena tejto aplikácie je 5,46 €.

Aplikácia MobisleNotes Notepad je teraz dostupná v základnej verzii zadarmo v Google Play Store.

Verzia: 3.3.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.10
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: MobisleNotes Notepad, Google Play Store, MôjAndroid.sk

22.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+