MojAndroid

Legendárnu hru Mario snáď netreba špeciálne predstavovať. Pre mnohých z nás je v istom zmysle synonymom detstva a s nostalgiou na ňu spomíname dodnes. Hra sa už dočkala mobilnej verzie hry Super Mario Run a aktuálne to vyzerá tak, že japonský gigant Nintendo chystá ďalšiu bombu – hra Mario Kart sa teda zrejme tiež onedlho dostane na mobilné zariadenia.

Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Nintendo postupne pripravuje vývoj “Mario Kart Tour” a podľa ich rečí by sme sa s hrou mali stretnúť v marci 2019. Vzhľadom na to, že tento termín je poriadne ďaleko, nie je známych viac detailov. Isté je to, že Mario Kart je jedna z najznámejších hier na Nintende a predáva sa dodnes. Vydanie Mario Kart 8 Deluxe sa zatiaľ predalo v počte 7.3 miliónov kópií na Switchi, a to len od spustenia v apríli 2017.

Nintendo však nemá medzi mobilnými hrami len obľúbeného Maria, ale aj Fire Emblem Heroes či Animal Crossing: Pocket Camp. Podľa Wall street Journal sa dokonca chystá aj mobilná verzia Legend of Zelda, no to Nintendo zatiaľ nepotvrdilo.

Zdroj: techcrunch.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+