MojAndroid

„Bez nich ani na krok,“ povedia tí, ktorí si už akosi zvykli na to, že v peňaženkách nemajú takmer žiadnu hotovosť. Reč je o platobných kartách, na ktoré si tak zvykli a ktoré sú synonymom pohodlia či šetrenia miesta.

Tvorcovia novej mobilnej aplikácie mBank 3.0 mysleli aj na inovácie týkajúce sa práve kariet. Ide totiž o jednu z prioritných funkcií. Najvýraznejšou vychytávkou je možnosť požiadať o kartu priamo v appke. Tento spôsob sa zatiaľ týka debetných kariet, ale mBank ho už pripravuje aj pre kreditné karty.

Klient mBank, ktorý spomínanú aplikáciu používa, si môže priamo v nej aktivovať kartu. Pokiaľ platobnú kartu stratí, niekoľkými klikmi ju takisto zablokuje.

Veľkú výhodu voči konkurencii má mBank v tom, že si klient v aplikácii môže ľubovoľne meniť limity pre platby a výbery na svojich kartách.

Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu

Aplikácia mBank je nominovaná v ankete Smart Banka 2017, ak sa vám páči, môžete za ňu zahlasovať a vyhrať Samsung Galaxy S8!

8.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+