MojAndroid

Mobilná aplikácia inzertného online portálu Bazar.sk získala prvenstvo v ankete Android Code 2018 v kategórii „Nakupovanie a predaj“. Aplikácia pre platformy Android aj iOS, ktorá sa stretla u používateľov s mimoriadnym úspechom bola vyvinutá tímom spoločnosti United Classifieds. 

„Vývoj aplikácie kontinuálne reaguje predovšetkým na potreby našich používateľov,“ uvádza Zuzana Slobodová, produktová managerka Bazar.sk. „Aplikácia má moderný dizajn, praktické funkcionality a pridávanie nových inzerátov a ich následné spravovanie je pre používateľa maximálne jednoduché a intuitívne.“ Mobilná aplikácia umožňuje používateľovi plnohodnotne využívať služby portálu Bazar.sk priamo v mobile.

Aplikácia poskytuje benefity jednoduchého a rýchleho pridávania nových inzerátov v jednom kroku, ako aj jednoduché vyhľadávanie, vylepšené rozšírené vyhľadávanie, prezeranie inzerátov a kontaktovanie inzerenta. Nesporne veľkou výhodou je možnosť pridať inzerát prostredníctvom mobilnej aplikácie a kedykoľvek ho upraviť cez desktop a naopak. Oproti iným inzertným webovým portálom umožňuje inzerentovi vybrať si spôsob, akým chce byť v prípade záujmu kontaktovaný. Používateľ tiež nemusí zverejňovať svoje telefónne číslo, prípadne email.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré online portál Bazar.sk poskytuje svojim používateľom sú doplnkové služby: „topovanie“ inzerátu (umiestnenie inzerátu na poprednej pozícii), a „zvýraznenie“ (grafické odlíšenie inzerátu od ostatných). Ich aktivácia sa realizuje prostredníctvom SMS. V aplikácii kupujúcim sprehľadní vyhľadávanie vo viac ako 1  milióne inzerátov filtrovanie pomocou viacerých parametrov. Používateľský komfort zvyšuje aj funkcia „obľúbené inzeráty“ alebo služba „vyhľadávací agent“, ktorá upozorní používateľa na novo pridané inzeráty s produktom/službou, o ktoré sa zaujíma. Používateľ je upozornený emailom alebo notifikáciou v telefóne, podľa jeho vlastných preferencií, ktoré sa dajú upravovať. V detaile inzerátu používateľ vidí ním naposledy sledované inzeráty, čo zlepšuje jeho orientáciu v ponuke. Vylepšená je aj funkcia zdieľania inzerátov známym, ktorá je teraz rýchlejšia a intuitívnejšia.

Serióznosť predajcu si kupujúci ľahko overí vďaka hodnoteniu inzerentov a kontaktuje ho priamo z mobilu, telefonicky alebo emailom. Ďalšie funkcie ponúkajú vyhľadávať podobné inzeráty, ako je práve otvorený inzerát. Inzerát je možné podať s registráciou alebo bez registrácie. Benefitom je aj možnosť zaplatiť platobnou kartou za doplnkové služby a za inzeráty, ktorých zverejnenie je spoplatnené.

22.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+