MojAndroid

Portál MojAndroid.sk sa tento rok vydal na cestu do Barcelony, kde sa koná veľtrh Mobile World Congress 2012. MWC je jedna z najvačších svetových konferencií o mobilných zariadeniach, kde svoje novinky predstavujú výrobcovia zariadení, developeri a operátori z celého sveta. MWC 2012 začína v pondelok 27.februára a končí 1.marca. My sme do Barcelony prišli už dnes a budeme vám prinášať všetky dôležité informácie a novinky priamo z Barcelony. Všetky aktuálne správu nájdete pod týmto bannerom v hornej časti stránky alebo pod týmto odkazom www.mojandroid.sk/tag/mwc-2012.

Už dlhšiu dobu vám prinášame novinky o nových Android telefónoch a tabletoch, ktoré by sa mali objaviť na tejto akcii. Pozrime sa, na čo sa môžeme spoločne tešiť:

Android

ACER

ASUS

FUJITSU

HUAWEI

HTC

LG

 

MOTOROLA

PANASONIC

SAMSUNG

QUALCOMM

Qualcomm Snapdragon S4 fotoaparát

Na ktoré novinky sa tešíte vy?

25.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+