MojAndroid

Vyvíjate mobilné aplikácie pre Android, iOS, HTML5 alebo Windows Phone? Ak máte záujem venovať sa programovaniu svojich mobilných aplikácií, zarobiť na nich, prípadne stretnúť sa s ďalšími developermi, určite by ste mali navštíviť Mobile DevCamp 2012. Prvá vývojárska konferencia Mobile DevCamp sa uskutoční 26.5.2012 v priestoroch Filozofickej fakulty Karlovej Univerzity. Je to prvá konferencia v ČR, ktorá spája všetky hlavné mobilné platformy. Účasť je možná aj pre slovenských developerov.

Na developerov bude čakať celý deň nabitý prednáškami v troch tematických miestnostiach. Medzi prednášajúcimi sa objavia aj tieto osobnosti:

  • Peter Dvořák (architekt veľkých mobilných bankových aplikácií z Inmite)
  • Martin Adámek (autor najpopulárnejšej slovenskej aplikácie APNdroid s miliónmi stiahnutí po celom svete)
  • Honza Illavský (vývojár iOS hier a niekoľkonásobný víťaz AppParade)
  • Jindra Šaršon (zakladateľ TappyTaps)
  • Tomáš Hubálka (autor Android widgetov s miliónmi stiahnutiami)
  • Filip Hráček (vývojársky advokát z Google ČR)
  • a mnoho ďalších (organizátori ich ešte postupne predstavia :)

Konferencia Mobile DevCamp 2012 nadväzuje na úspešný Android Devcamp 2011, ktorý navštívilo viac ako 150 vývojárov. Mobile  DevCamp 2012 prichádza s rozšíreným programom a kapacitou pre viac ako 300 návštevníkov.

Prihlásiť sa na Mobile DevCamp budete môcť už čoskoro, odporúčame prihlásiť sa do newslettra na www.mdevcamp.cz a budete medzi prvými, kto sa dovie o registácii. Navyše sa budete môcť hneď aj prihlásiť. Vstupné na túto celodennú konferenciu bude niekoľko sto českých korún.

Portál MojAndroid.sk je mediálny partner konferencie Mobile DevCamp 2012.

Organizátor konferencie je spoločnosť Inmite, s.r.o., spoločne s Milanom Čermákom a Martinom Hassmanom.

28.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+