MojAndroid

Luxusné verzie niektorých telefónov sa na trhu objavujú len sporadicky a väčšinou nejde o až tak vybavené smartfóny, ktoré by mohli zaujať aj svojimi parametrami. To by sa mohlo zmeniť s príchodom verzie dobre známeho Android telefónu Nexus S upraveným v štýle spoločnosti Mobiado. Fotky hovoria za všetko.

Parametre telefónu ostávajú okrem displeja, vyrobeného technológiou Super LCD rovnaké, tak ako sme pri Nexus S zvyknutí. CNC strojmi vyrobené mosadzné telo je doplnené o zlaté prvky. Celá zadná stena je vyrobená z dvoch kusov zafíru. Kryt batérie je vyrobený z jedného kusu zafírového kryštálu s unikátnym vysúvacím mechanizmom a v štyroch rohoch nájdete umiestnené čierne zafírové kryštály.

Takýto telefón sa nazýva Mobiado Grand Touch GCB a je dostupný v dvoch farebných prevedeniach a to v žltej alebo rose-gold. Okrem tejto bude na predaj aj Mobiado Grand Touch v šiestich farebných odtieňoch. Cena zatiaľ nebola odhalená, ale ak budete mať o takýto telefón záujem do peňaženky budete musieť siahnuť poriadne hlboko ;).

20.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+