MojAndroid

Ak hľadáte náhradu za obľúbeného správcu súborov ES File Explorer, možno ste zistili, že skutočne univerzálnych alternatív nie je veľmi veľa. V obchode Play je veľké množstvo podobných aplikácií, no vo väčšine prípadov každej z nich nejaká funkcia chýba. Ak radi využívate pokročilé možnosti týchto nástrojov a nechcete mať v zariadení nainštalovaných niekoľko aplikácií, určite by ste mali vyskúšať titul MiXplorer.

Ide o aplikáciu, ktorá je dostupná iba vďaka fóru XDA a v obchode Play by ste ju hľadali ťažko. Napriek tomu je to ale skutočne prepracovaný titul, ktorý ponúka skutočne všetko, čo by ste mohli požadovať. Nechýbajú pokročilé nastavenia prispôsobenia, vďaka ktorým môže byť vaša aplikácia jedinečná podľa vašich predstáv. Nechýbajú nástroje pre kopírovanie, vystrihovanie a priliepanie súborov. K dispozícii je niekoľko nástrojov na zoraďovanie súborov, čo nikdy nie je na škodu.

Veľmi užitočné je aj prepracované vyhľadávanie, vďaka čomu budete mať všetky vaše súbory a priečinky vždy k dispozícii. MiXplorer si poradí aj so zabalenými súbormi a a nechýba ani podpora 19 cloudových úložísk. ROOT zasa zabezpečí ďalšie funkcie a chýbať nebude ani prístup k vzdialeným serverom. Dokonca je tu zabudovaný aj nástroj na prehliadanie obrázkov a textu a dokonca si tu pozriete aj GIF animácie. Jednoducho komplexná aplikácia, ktorá naplní požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov. Viac informácií nájdete priamo vo vlákne na fóre XDA a aplikáciu si môžete stiahnuť aj prostredníctvom odkazu nižšie.

Odkaz na stiahnutie – MiXplorer v6.3.2

Zdroj: XDA via Android Community

14.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+