MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi prináša aktualizáciu aj pre svoju dvojicu cenovo dostupnejších zariadení. Zatiaľ sa však nejedná o nové MIUI 10. Dvojica zariadení s názvom Xiaomi Redmi 6 resp. Xiaomi Redmi 6A, ktorú si môžete zakúpiť už od sumy približne 119 eur, dostáva aktualizáciu na nadstavbu MIUI 9. Tá je postavená na systéme vo verzii Android 8.1 Oreo. Ide však o dobrý základ, pre prípadnú aktualizáciu na verziu MIUI 10 v budúcnosti.

Xiaomi Redmi 6 a 6A | Aktualizácia

V tomto prípade sa jedná o verziu “Global ROM,” ktorá prinesie pomerne veľký aktualizačný balíček. V prípade modelu Redmi 6 ide o balíček o veľkosti 1,2 GB s kódovým označením v9.6.4.0.OCGMIFD. O čosi lacnejší model Redmi 6A dostáva balíček takisto o veľkosti 1,2 GB s kódovým označením v9.6.2.0.OCBMIFD. Pre nainštalovanie aktualizácie tak odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a stabilné, neobmedzené internetové pripojenie.

Dostali ste už novú aktualizáciu aj na váš Android smartfón? Akú verziu systému aktuálne používate? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Časti, ktoré vidíme na priehľadnom Xiaomi Mi 8 Explorer Edition sú zrejme falošné
Náš tip
Ako fotí smartfón Xiaomi Mi 8? | FOTOmánia

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+