MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi prináša softvérovú aktualizáciu svojej populárnej nadstavby MIUI. Nová verzia 9.2 prináša viaceré vylepšenia a v rámci prvej vlny bude dostupná pre zariadenia Xiaomi Redmi Note 4, Xiaomi Mi Mix 2 a tiež Xiaomi Redmi Y1.

Náš tip
Xiaomi rozširuje svoju ponuku o 50 palcový 4K HDR televízor. Stojí iba 305 EUR!
Náš tip
Stiahnite si Android One launcher zo Xiaomi Mi A1

MIUI 9.2

Po viacerých stránkach ide najmä o opravu chýb a zdokonalenie pôvodnej aktualizácie na verziu MIUI 9. Napriek tomu sa nájdu novinky ako vylepšenia v prípade úpravy fotografií či funkcia Mi Mover, ktorá zabezpečí plynulý prechod dát medzi vašim starým zariadením a zariadením Xiaomi. Okrem toho je k dispozícii aj akési zjednodušenie používateľského prostredia a optimalizácia problémových prvkov. Podrobný popis funkcií je dostupný prostredníctvom stránky MIUI na nasledujúcom odkaze. Aktualizáciu je odtiaľ možné aj manuálne nainštalovať.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Xiaomi Redmi Note 4.
Náš tip
Xiaomi aktualizuje viac ako 40 svojich modelov na MIUI 9. Niektoré majú takmer 6 rokov!

Zatiaľ nepoznáme presný dátum OTA aktualizácie, avšak dostupnosť pre spomínané tri modely by mala byť už v najbližšom období. Dostali ste už aktualizáciu MIUI na svojom Xiaomi zariadení? Ako ste spokojní s nadstavbou na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+