MojAndroid

MIUI 13 bolo oficiálne predstavené len včera (28.12.) v Číne, ale už dnes pre vás máme pozadia z tejto novej nadstavby. Väčšina z nich je umelecky orientovaná – sú to rôzne abstraktné tvary, ale polovica z nich je prírodná, ak preferujete skôr tento druh tapiet. Zdrojom pozadí je portál Android Authority.

Stiahnite si pozadia z MIUI 13

Zatiaľ ide len o statické pozadia, ale pravdepodobne časom pribudnú aj živé, pohyblivé tapety. S týmito tapetami sa pri trocha predstavivosti sa aj váš starý telefón premení na novo predstavený Xiaomi 12.

Nižšie vidíte náhľady pozadí z MIUI 13. Avšak nesťahujte si ich priamo a po jednom, pretože boli skomprimované. Inak by sa tento článok načítaval dlho a v prípade, že ste na mobilných dátach, stálo by vás to veľa dát. Na spodku článku nájdete tlačidlo na stiahnutie ZIP súboru, kde nájdete tieto pozadia v plnom rozlíšení.

30.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+