MojAndroid

Stretnutie Android fanúšikov Telekom Android Roadshow 2013 nie je len záležitosť pánov. Na akcii sa objavujú aj dievčatá, ktoré majú záľubu v technologických novinkách, prípadne len sprevádzajú svojich partnerov.  Miss Android Roadshow je súťaž o najsympatickejšie dievča na akcii. Tento rok nám spoločnosť SONY do súťaže venovala nový SONY Xperia Z, ktorý dostane jedna z dievčat.

Sony-Xperia-Z-1
Sony Xperia Z

Prvá tohtoročná akcia začala v meste Košice, kde sa 10 dievčať zapojilo do súťaže – stačilo sa odfotiť s našim maskotom Androidkom pri stánku SONY.  Teraz majú možnosť všetci vybrať najsympatickejšie dievča z východu, ktoré postúpi do celoslovenského finále. Hlasovanie bude prebiahať pomocou formulára, trvať bude presne dva týždne od dnešného dňa 11.mája do 25.mája, kedy sa koná ďalšia Telekom Android Roadshow v Žiline.

1. Lenka S. LenkaS-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
2. Soňa I. SonaI-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
3. Lívia B. LiviaB-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
4. Martina Z. MartinaZ-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
5. Veronika B. VeronikaB-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
6. Eva T. EvaT-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
7. Veronika H. VeronikaH-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
8. Nikola M. NikolaM-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
9. Lucia B. LuciaB-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice
10. Andrea B. AndreaB-MISS-Android-Roadshow-2013-Kosice

Do finále postupuje…

Hlasovanie o najsympatickejšie dievča z Košíc je skončené a poznáme už aj výsledky. Nájdete ich v májovom čísle elektronického časopisu Android Magazín.

Náš tip
Android Magazín: Slovenský lifestylový mesačník o Androide [Máj 2013]
11.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+