MojAndroid

Posledné stretnutie Telekom Android Roadshow sa tento rok uskutočnilo v Nitre. Ako už býva zvykom, ani tu nechýbali pekné dievčatá, ktoré zaujímajú technologické novinky a zaujímavosti zo sveta tohto operačného systému. Tie, ktoré mali dostatok odvahy sa dali aj vyfotiť a zapojili sa do súťaže o najsympatickejšie dievča na akcii Miss Android Roadshow. Tento rok nám spoločnosť SONY do súťaže venovala nový SONY Xperia Z1, ktorý dostane jedno z dievčat. Dnes spúšťame hlasovanie zo stretnutia v Nitre.

Náš tip
FOTOGALÉRIA | Telekom Android Roadshow 2013 v Nitre – Google Glass a Android KitKat pre všetkých
xperia-Z1-white
Sony Xperia Z1

Tentokrát budete mať rozhodovanie uľahčené tým, že do súťaže sa zapojili len dve dievčatá. Tie sme odfotili s našim malým maskotom Androidkom, hlasovať za to vám najsympatickejšie môžete v ankete nižšie a to do 15.12.2013. Následne bude prebiehať veľké finále s favoritkami zo všetkých miest.

2. Karin
1. Karin
1. Nina
2. Nina

Hlasovanie

Spustili sme hlasovanie a vy môžete poslať svoj hlas najsympatickejšiemu dievčaťu z Nitry. Stačí vyplniť tento dotazník. Hlasovať môžete len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.

6.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+