MojAndroid

Posledný deň v tomto roku máme ešte jednu milú povinnosť – vyhlásenie najkrajšieho dievčaťa na Android Roadshow 2012. Počas celého roka prebiehalo hlasovanie z každého mesta, v decemberi sa šesť najkrajších dievčať stretlo vo finále a čitatelia rozhodli.

Simona zo Zvolena získava titul Miss Android Roadshow 2012

Miss Android Roadshow 2012 sa stáva Simona zo Zvolena. Finálneho hlasovania sa zúčastnilo viac ako 1,300 hlasujúcich. Hlasy sme pozorne skontrolovali a vyradili sme neplatné a duplicitné adresy, nakoniec rozhodlo 1,205 hlasujúcich. V prvej trojke sa objavili dievčatá z Trnavy a Prešova.

Simone zo Zvolena srdečne blahoželáme a okrem titulu MISS Android Roadshow 2012 získava aj nový smartfón Samsung Galaxy Nexus.

Simonu prosíme, aby nás kontaktovala na adrese michal(zavináč)MojAndroid.sk a dohodneme si osobné odovzdanie ceny.

31.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Matej Domaracký

  Spokojný, nádherná je a pôsobí zlato :)

 • Stano36

  Bol som tam , videl som ju , hlasoval som za ňu a teraz gratulujem k výhre

  • VolodaZV

   dakujeme :)

 • Anonym

  “Simonu prosíme, aby nás kontaktovala … bla bla… a dohodneme si osobné odovzdanie ceny.” … Tak počkať, “osobné odovzdanie ceny” IT’S A TRAP! :D

 • Martin Barilík

  Zaslúžené. Gratulujeme Simonka :)

+