MojAndroid

Android Roadshow je stretnutie fanúšikov, ktorí sa stretávajú pre mobilné technológie. Avšak táto záležitosť nie je často hobby iba pre pánov. Počas Android Roadshow sme sa preto rozhodli spraviť hlasovanie o najkrajšie dievča, ktoré bude MISS Android Roadshow. Po každom meste zverejníme fotografie dievčat, ktoré sa zapojili do našej súťaže: stačilo sa odfotiť s našim maskotom Androidkom. Všetci čitatelia teraz majú možnosť hlasovať o najkrajšie dievča z Prešova, ktoré postúpi do celoslovenského finále. Hlasovanie o najkrajšie dievča z Android Roadshow z miest Žilina a Bratislava zverejníme v priebehu budúceho týždňa.

Aktualizácia 17.12.2012

Výsledky hlasovania – najviac hlasov získala kandidátka s číslom šesť.

 

Pozrime si kandidátky a dievčatá z Prešova:

1. kandidátka z Prešova
2. kandidátka z Prešova
3. kandidátka z Prešova
4. kandidátka z Prešova
5. kandidátka z Prešova
6. kandidátka z Prešova

Hlasovanie

Hlasujte za najkrajšie dievča z Android Roadshow z Prešova. Dievča, ktoré od vás dostane najviac hlasov postúpi do celoslovenského finále a môže vyhrať nový telefón Galaxy Nexus. Hlasovanie o MISS Prešov trvá od 26.októbra do 8.novembra 2012 (vrátane). Záverečné hlasovanie o MISS Android Roadshow 2012 sa uskutoční v decembri.

Hlasovať môžete na tejto adrese alebo pomocou aplikácie VoteHub. Je potrebné vytvoriť si vlastné konto, aby sme zabránili duplikátnym hlasom.

 

26.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+