MojAndroid

Aktualizácia: podľa hlasovanie našich čitateľov do finále postúpila kandidátka č. 4 Lucia. Gratulujeme. Finále MISS Android Roadshow 2012 bude v decembri po poslednej Android Roadshow.

Originálny článok z 19.5.2012

Android Roadshow je stretnutie fanúšikov, ktorí sa stretávajú pre mobilné technológie. Avšak táto záležitosť je často hobby pre pánov. Na Android Roadshow v Košiciach sme však našli aj niekoľko dievčať, ktoré sme sa rozhodli odmeniť a vyhlásiť súťaž len pre ne. Hlasovanie o naj dievča MISS Android Roadshow. Po každom meste zverejníme fotografie dievčat, ktoré sa zapojili do našej súťaže: stačilo sa odfotiť s našim maskotom Androidkom alebo Android telefónom. Všetci čitatelia teraz majú možnosť hlasovať o najkrajšie dievča z Košíc, ktoré postúpi do celoslovenského finále.

Pozrime si kandidátky a dievčatá z Košíc:

1. kadidátka: Lucka L.

2. kandidátka: Ivanka P.

3. kandidátka: Gabika L.

4. kandidátka:  Deniska M.

5. kandidátka: Janka J.

6. kandidátka: (meno doplníme)

7. kandidátka: (meno doplníme)

Hlasovanie

Hlasujte za najkrajšie dievča z Android Roadshow z Košíc. Dievča, ktoré od vás dostane najviac hlasov postúpi do celoslovenského finále a môže vyhrať nový telefón Galaxy Nexus. Hlasovanie o MISS Košice trvá od 19.mája 2012 do 9.júna 2012. Záverečné hlasovanie o MISS Android Roadshow 2012 sa uskutoční v decembri.

Hlasovať môžete na tejto adrese alebo pomocou aplikácie VoteHub

 

VoteHub
Pragmatic Mates
Verzia 2.1.3 (17. 5. 2012)
Veľkosť 1,1 MB
2.2+

Zadarmo

 

14.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+