MojAndroid

Fitness tracker Missfit Shine má svojho nástupcu. Meria a zaznamenáva telesné aktivity a je tu v 2.generácii s jednoduchým názvom Shine 2. Má byť ešte rýchlejší, presnejší a obsahuje 3-osový magnetometer. V kombinácii s akcelerometrom a vylepšenným hardvérom prináša ešte presnejšie monitorovanie aktivít, rýchlejšiu synchornizáciu a vyššiu citlivosť a rozšírený Bluetooth dosah. Zariadenie je tenšie ako predchodca, napriek tomu neutrpela batéria žiadnu ujmu a vydrží 6 mesiacov. Misfit Shine 2 má prispôsobiteľný remienok a je vodotesný do 50 metrov.

misfit_shine_2_a

Displej s vyše 16 miliónmi farieb lemuje opäť 12 LED svetielok. Tie sa starajú o to, aby ste vedeli, ako ste na tom s cvičením, prijatými správami a skrátka zvyškom notifikácii. Svetielka sú dostatočne silné na to, aby ich bolo vidno aj počas jasného slnečného dňa. Nechýba funkcia tichého alarmu a kompatibilita s platformou Misfit Link. Vďaka nej je náramok viac ako len monitor aktivít – dajú sa cez ňu ovládať inteligentné zariadenia v domácnosti, teda regulovať osvetlenie, hudba a podobne.

Shine 2 je dostupný na webe výrobcu v dvoch farbách – a to v ružovej zlatej a karbónovej čiernej za cenu okolo 87 eur. Na trhu sa očakáva  pribehu novembra.

Zdroj: cultofandroid.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+