MojAndroid

Výrobcovia fitnes zariadení sa čoraz viac snažia svoje výrobky zatraktívniť práve dizajnom a výnimočným konštrukčným spracovaním. Presne tým sa riadí aj spoločnosť Withings s jej hodinkami Acitivité, a po novom aj Misfit, ktorý v spolupráci so Swarovski, predstavil nový štýlový fitnes náramok pokrytý Swarovski krištáľmi. Pod nimi sa nachádza samotné monitorovacie zariadenie, vybavené potrebnými senzormi a konektivitou Bluetooth, pomocou ktorej sa pripojíte k smartfónu a aplikácii.

To však nie je všetko. Novinka Swarovski Shine od Misfit sa dá použiť viacerými spôsobmi, či už ako náramok, klip alebo prívesok na krk. Všetko je doslova posiate krištáľmi, ktoré tomuto zariadeniu dodávajú dávku elegancie a hanbiť sa zaň nebudete musieť ani v spoločnosti. Bežná verzia s priehľadným krištáľom je napájaná rovnakou batériou ako pri Misfit Shine, nás však viac zaujal model s ružovým krištáľom. Ten totižto už nebude potrebné dobíjať, keďže potrebná energia sa získava prostredníctvom solárneho článku zo svetla. Umiestnený je priamo v krištáli.

swarovski_shine_violet_slake.0

Swarovski Shine sa bude predávať v závislosti od vybraného príslušenstva od 169 do 249 dolárov. To je možné dokúpiť už aj k existujúcim náramkom Misfit, a to v cene od 70 do 150 dolárov. Na trh sa dostane až na jeseň.

Zdroj: theverge

 

5.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+