MojAndroid

Mini Golf’oid Free je jednoduchá a milá hra. Ako už názov napovedá, zahráte si mini golf. Ťahom prsta nastavíte smer a silu odpalu, a snažíte sa dostať loptičku do jamky na čo najmenej úderov. Popritom sa musíte vyhýbať piesku a vode, prekabátiť pohybujúce sa prekážky, či využiť transportér vo svoj prospech.

Verzia zadarmo obsahuje 2 golfové ihriská, ďalších 5 je k dispozícii v Android Markete v cene 0.80 až 1.15 EUR za každé. V platenej verzii (2 EUR) sú navyše 3 ihriská – Easy, Hard and Aquatic – zvyšných 5 si stále treba dokúpiť.

Hra tiež obsahuje možnosť hry cez internet s ostatnými on-line hráčmi. Hrá sa o virtuálne mince, ktorých máte na začiatku 15. Hru určite odporúčame tým, ktorí majú radi minigolf. Jediná škoda je, že nie je k dispozícii viac ihrísk zdarma.

15.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+