MojAndroid

Množstvo z vás iste pozná pocit, keď si chce svoj program naplánovať aj po práci resp. mimo kanceláriu. Práve takúto funkciu prináša populárna aplikácia Google Kalendár, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Náš tip
Google Kalendár na webe dostal material dizajn. Takto ho aktivujete!
Náš tip
Google Kalendár pridáva jednoduchšiu organizáciu veľkých udalostí

Mimo kanceláriu | Google Kalendár

Nová funkcia ponúkne možnosť zaškrtnúť si polohu “mimo kanceláriu,” pričom je k dispozícii aj niekoľko možností úprav. Môžete vybrať časové ohraničenie, kedy ste mimo kanceláriu, odmietnuť schôdzky alebo zmeniť, kto môže vidieť váš stav, že ste aktuálne “mimo kanceláriu.” Udalosť sa môže opakovať na viaceré dni, kedy nepracujete a aplikácia tak môže za vás automaticky odmietnuť stretnutia spolu so správou, ktorú si vopred nastavíte.

Google Kalendár získa aj schopnosť automaticky zistiť, kedy nie ste v kancelárii, alebo to môžete nastaviť manuálne. Zmeny sa dočkali aj pracovné hodiny v rámci aplikácie. Tie bolo možné nastaviť aj doteraz, aktuálne však prichádza možnosť úprav pre každý deň samostatne. Tieto hodiny navyše Google prispôsobí do vášho časového pásma.

Spomínané novinky v rámci aplikácie Google Kalendár prídu pre používateľov G Suite už v najbližších troch dňoch. Zmena v aplikácii dostupná pre všetkých používateľov sa očakáva v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+