MojAndroid

Populárna hudobná streamovacia služba Spotify bežne od používateľa vyžaduje mobilné zariadenie a pokiaľ nemá zaplatené predplatné, tak aj internetové pripojenie. Nový maličký prehrávač Mighty umožní počúvať službu Spotify bez nutnosti mať so sebou mobil a internetové pripojenie.

Zariadenie je skutočné maličké a už na prvý pohľad pripomína starý iPod Shuffle. Je určené hlavne na šport a tomu zodpovedá aj prevedenie. Mighty je odolný voči pádu aj vode. Dokáže samozrejme streamovať hudbu zo Spotify aj cez wi-fi, ale hlavnou výhodou je schopnosť uložiť doň cez 1000 pesničiek pokiaľ máte účet Spotify Premium.

Ďalšou výhodou je možnosť pripojiť nielen klasické slúchatka cez 3,5 mm jack, ale taktiež  slúchadlá cez bluetooth, prípadne wi-fi. Nevýhodou môže byť len 5-hodinová výdrž prehrávania, ale primárne je zariadenie určené k športovým činnostiam, pri ktorých nechcete mať pri sebe rozmerný telefón. Mighty je kompatibilný so systémom Android 5.0 a vyššie. Jeho cena je stanovená na 85,99 dolára. Pri zadaní zľavového kódu MIGHTY10 ušetríte 10 percent.

Zdroj: AndroidAuthority

7.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+