MojAndroid

Vydanie hry Middle-earth: Shadow of War pre PC a konzoly sa blíži a spolu s ním aj jeho mobilná verzia pre Android a iOS zariadenia. Hra je pokračovaním 3 roky starého úspešného titulu Shadow of Mordor. Jedná sa o akčné RPG s otvoreným svetom známej Stredozeme J.R.R. Tolkiena. Príbeh aj hlavné postavy sú samozrejme vymyslené ale v hre sa dajú nájsť aj prepojenia na originálne knihy. Hlavnou postavou v oboch dieloch je hraničiar Talion so špeciálnymi schopnosťami.

Mobilná verzia bude mať s dospelou PC verziou po hernej stránke veľmi malo spoločné. Herný mechanizmus je jednoduchý. Jednotlivé misie v príbehovej línii prechádzate so skupinou vybraných troch alebo štyroch hrdinov. V izometrickej 3D grafike sa musíte prebiť levelom plným nepriateľov. Pri real time boji máte možnosť rozmiestniť hrdinov, ovládať ich pohyb, určiť na koho majú útočiť alebo využiť po nabití špeciálny útok každého z hrdinov.

Sem-tam narazíte na nejakého finálneho bossa, ktorého po porážke môžte buď popraviť (a získať bonusy) alebo ho prijať do svojej družiny. S ďalším postupom v hre samozrejme získavate skúsenostne body, bonusy, môžte vylepšovať hrdinov a získavať nových. V hre stretnete postavy z hernej série ako Talion, Celebrimbor, Eltariel, Odula a taktiež aj z knižnej ako Aragorn, Gandalf, Gimli alebo Boromir.

Hra by mala vyjsť čoskoro a dnes si ju môžete v Google Play pred-registrovať . Znamená to, že hneď ako sa hra v Google Play objaví, samotný obchod vás na ňu notifikáciou upozorní. Hra bude samozrejme zdarma.

Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

30.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+