MojAndroid

Spoločnosť Microsoft dnes oznámila dostupnosť svojho kancelárskeho balíka Microsoft Office pre majiteľov Android smartfónov. Aplikácie Microsoft Word, Excel a Powerpoint boli doteraz dostupné len na tabletoch, a tak túto novinku od Microsoftu naozaj chválime. Výhodou tohto kancelárskeho balíčka je optimalizácia na menšie displeje a jeho plnohodnotné funkcie. Aby ste si aplikáciu mohli nainštalovať, musíte urobiť niekoľko krokov:

  • pridajte sa do Google+ komunity Microsoft Office for Android,
  • otvorte si podstránky jednotlivých aplikácií, ktoré si chcete nainštalovať – Word, Excel, Powerpoint – a prihláste sa na nich ako tester,
  • počkajte, kým vám Google Play udelí dané práva (do 4 hodín) a potom si stiahnite danú aplikáciu.

Stabilita aplikácie je na vysokej úrovni a Microsoft by už čoskoro mal uvoľniť aj plnú verziu aplikácie. Ak však patríte medzi nedočkavcov a chcete si nové aplikácie na správu dokumentov vyskúšať medzi prvými, dajte nám vedieť, ako sa vám páčia a či vám fungovali bezproblémovo.

Zdroj: Phandroid

20.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+