MojAndroid

Microsoft Windows Roadshow v Košiciach privíta okrem výrobcov počítačov, notebookov a príslušenstva, aj odborníka na bezpečnostný softvér – spoločnosť ESET. Predstaví svoje produkty so všetkými ich výhodami a v prípade záujmu aj ochotne poradí, ktoré bezpečnostné riešenie je najvhodnejšie pre Vaše zariadenie. Stretneme sa už budúcu sobotu 15. októbra v hoteli Double Tree by Hilton. So zástupcami spoločnosti sa budete môcť porozprávať o dnešných trendoch a rastúcich hrozbách, ktoré na Vás číhajú v dnešnej technologickej dobe. Registrovať sa môžete na stránkewindowsroadshow.sk, pričom registrácia a vstup sú bezplatné. Tešíme sa na stretnutie s Vami! Začíname už od 10:00.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Produkty spoločnosti ESET

V stánku spoločnosti ESET bude vystavené kompletné portfólio produktov pre domácnosti vrátane známeho produktu ESET Smart Security. Toto pokročilé bezpečnostné riešenie v sebe skĺbilo antivírus, firewall, rodičovskú kontrolu, antispam a antiphishing. Nechýba ani pokročilá funkcia Anti-Theft, ktorá pomôže pri strate, či odcudzení chráneného zariadenia.Komplexná bezpečnosť postavená na optimálnom pomere rýchlosti, detekcie a ľahkého používania.

Chýbať nebude ani prémiová verzia ESETSmart Security Premium obsahujúca ochranu online platieb, ochranu pred hackermi, pokročilé chránenie webovej kamery, či možnosť šifrovať dáta. Nezabudlo sa ani na oceňovaný antivírus pre Windows – ESET NOD32 Antivirus, ktorý ponúka nevyhnutnú ochranu proti malvéru postavenú na optimálnom pomere rýchlosti, detekcie a ľahkého používania.

Bezplatná registrácia na Microsoft Windows Roadshow 2016 stále prebieha na webewindowsroadshow.sk!

8.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+