MojAndroid
Matúš Kapusta 21.apríl 2017

Možno ste zachytili, že spoločnosť Microsoft predstavila novú aplikáciu To-Do. Nie je to nič nezvyčajné – Microsoft má na platforme Android dostupné už veľké množstvo aplikácií. Novinka je ale výnimočná v tom, že ak raz bude dostatočne dobrá, zrejme úplne nahradí inú obľúbenú aplikáciu.

Microsoft kupuje a ruší

Po tom, ako Microsoft kúpil obľúbenú aplikáciu Sunrise Calendar a neskôr celkom zrušil jej podporu, teraz čaká rovnaký osud aj aplikáciu Wunderlist. Aj tá sa stala obeťou nakupovania Microsoftu a tiež má svoje dni spočítané.

Podľa predstaviteľov Microsoftu teraz vývojári Wunderlistu usilovne pracujú na tom, aby do aplikáciu To-Do priniesli všetky obľúbené funkcie z Wunderlistu. V momente, keď bude To-Do dostatočne schopná aplikácia, bude podpora pre Wunderlist pozastavená.

Microsoft To-Do: Zatiaľ iba beta verzia

Nie je ale zrejmé, ako dlho tento proces potrvá. Microsoft To-Do je zatiaľ iba v testovacej verzii a má iba obmedzené množstvo funkcií. Okrem tradičného ukladania úloh zaujme najmä inteligentnými návrhmi, no ničím iným výnimočná nie je.

Ak by aplikácia získala väčšinu zaujímavých funkcií z Wunderlistu, fanúšikovia by zrejme o veľa neprišli. Stále je to lepší prístup ako zakomponovanie funkcií zo Sunrise kalendára do kalendára v aplikácii Outlook. Uvidíme, čo na to povedia fanúšikovia Wunderlistu, no máme tušenie, že nebudú dvakrát nadšení.

Verzia: 1.24.55
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.24.55
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Microsoft via PhoneArena

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

3pripomienky

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Osobne používam windows phone a wunderlist. Wunderlist je moja najobľúbenejšia aplikacia a fakt nie som nadšený že to prebral práve microsoft. Ked na vlasnej platforme nie sú schopní dotiahnuť vlastné applikacie aby boli schopné konkurovať.

2

" aby do aplikáciu To-Do " vidim ze sa ten preklad nakoniec moc nezmenil :D

3

na vznesene Reminders z iOS to nema :)

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+