MojAndroid

Možno ste zachytili, že spoločnosť Microsoft predstavila novú aplikáciu To-Do. Nie je to nič nezvyčajné – Microsoft má na platforme Android dostupné už veľké množstvo aplikácií. Novinka je ale výnimočná v tom, že ak raz bude dostatočne dobrá, zrejme úplne nahradí inú obľúbenú aplikáciu.

Microsoft kupuje a ruší

Po tom, ako Microsoft kúpil obľúbenú aplikáciu Sunrise Calendar a neskôr celkom zrušil jej podporu, teraz čaká rovnaký osud aj aplikáciu Wunderlist. Aj tá sa stala obeťou nakupovania Microsoftu a tiež má svoje dni spočítané.

Podľa predstaviteľov Microsoftu teraz vývojári Wunderlistu usilovne pracujú na tom, aby do aplikáciu To-Do priniesli všetky obľúbené funkcie z Wunderlistu. V momente, keď bude To-Do dostatočne schopná aplikácia, bude podpora pre Wunderlist pozastavená.

Microsoft To-Do: Zatiaľ iba beta verzia

Nie je ale zrejmé, ako dlho tento proces potrvá. Microsoft To-Do je zatiaľ iba v testovacej verzii a má iba obmedzené množstvo funkcií. Okrem tradičného ukladania úloh zaujme najmä inteligentnými návrhmi, no ničím iným výnimočná nie je.

Ak by aplikácia získala väčšinu zaujímavých funkcií z Wunderlistu, fanúšikovia by zrejme o veľa neprišli. Stále je to lepší prístup ako zakomponovanie funkcií zo Sunrise kalendára do kalendára v aplikácii Outlook. Uvidíme, čo na to povedia fanúšikovia Wunderlistu, no máme tušenie, že nebudú dvakrát nadšení.

Verzia: 1.27.60
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27.60
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Microsoft via PhoneArena

21.4.2017
  • hejter

    na vznesene Reminders z iOS to nema :)

  • Andrej Sekula

    “ aby do aplikáciu To-Do “ vidim ze sa ten preklad nakoniec moc nezmenil :D

  • milan

    Osobne používam windows phone a wunderlist. Wunderlist je moja najobľúbenejšia aplikacia a fakt nie som nadšený že to prebral práve microsoft. Ked na vlasnej platforme nie sú schopní dotiahnuť vlastné applikacie aby boli schopné konkurovať.

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+