MojAndroid

Spoločnosť Microsoft dnes prekvapila používateľov aplikácií balíka Microsoft Office pre Android a aplikácie Word, PowerPoint a Excel doplnila o množstvo užitočných funkcií. Tie sa týkajú najmä ukladania dokumentov a spolupráce s ostatnými používateľmi, čo je pri mobilnej verzii aplikácií veľmi zaujímavý doplnok.

Pribudla funkcia automatického ukladania obsahu. To je niečo, čo pri práci na počítači považujeme za absolútnu samozrejmosť, no v mobilnej verzii táto funkcia chýbala. Hoci systém Android je schopný uložiť si obsah do pamäte a náhodné opustenie aplikácie nemusí nutne znamenať stratu údajov, akékoľvek náhodné vypnutie zariadenia či spadnutie aplikácie môže prísť veľmi nevhod.

Microsoft Office update 2 Microsoft Office update

Okrem toho pribudli aj funkcie spolupráce na dokumentoch s inými používateľmi. Tieto novinky ešte nefungujú úplne dokonale, no poteší aspoň fakt, že sú dostupné a je pravdepodobné, že ich bude Microsoft postupne zdokonaľovať. Vo všetkých troch aplikáciách balíka Office tiež pribudla veľmi užitčná funkcia, ktorou je história verzií dokumentov. Vďaka tomu sa môžete jednoducho vrátiť k verzii dokumentu pred poslednými úpravami v prípade, že niečo pokazíte a chcete posledné zmeny úplne odstrániť.

Okrem toho pribudli v jednotlivých aplikáciách balíka Microsoft Office ďalšie drobné zmeny a celkovo tak ide o veľmi zaujímavú aktualizáciu. Nové verzie aplikácií by už mali byť dostupné pre vaše zariadenia, no ak to tak ešte nie je, využite odkazy pod článkom, pomocou ktorých si môžete stiahnuť APK súbory s najnovšími verziami aplikácií.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft Word 16 – Odkaz na stiahnutie

Microsoft Excel 16 – Odkaz na stiahnutie

Microsoft PowerPoint 16 – Odkaz na stiahnutie

Zdroj: Android Police

17.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+