MojAndroid

Len pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že Microsoft zverejnil svoju Outlook aplikáciu pre Android zariadenia a dnes pre vás máme ďalšiu správu hovoriacu o tom, že táto spoločnosť ovláda už ďalší titul v obchode Play. Spoločnosť z Redmontu ohlásila akvizíciu známej aplikácie kalendáru s názvom Sunrise Calendar, za ktorú zaplatili viac ako 100 miliónov dolárov. Hoci Microsoft nijako nechce zasahovať do fungovania samotných aplikácií, chce integrovať ich funkcie do svojich vlastných titulov.

Microsoft sa nechal počuť, že rád pracuje so spoločnosťami, ktoré bojujú na trhu s vlastnými produktami a rád kupuje start-upy s touto vlastnosťou. Po známom e-mailovom klientovi Accompli tak do svojej zbierky pridal aj Sunrise Calendar s perfektným dizajnom a zaujímavými funkciami. Viac si o tejto aplikácii môžete prečítať v seriáli 50 MUST HAVE Android aplikácie. A čo dodať na záver? Veríme, že Microsoft nijako nepokazí aplikáciu Sunrise Calendar, ba naopak, mohol by napomôcť k jej rozvoju. Ako situáciu vidíte vy? Používate tento kalendár?

Zdroj: PocketNow

5.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+