MojAndroid

Alternatívna domovská obrazovka od konkurenta spoločnosti Google, Microsoftu, sa teší veľkej obľube. V Obchode Play si ju už stiahlo množstvo používateľov. V najnovšej beta verzii prináša ďalšie zaujímavé novinky.

Náš tip
Populárny Microsoft Launcher dostáva veľkú aktualizáciu

Vylepšené rodinné funkcie

Microsoft launcher beta dostáva ďalšiu aktualizáciu. Microsoft sa stále snaží pridávať nové a nové funkcie, ktoré sú naviazané na rodinu. V tejto verzii prichádza možnosť zobraziť alebo skryť deti na rodinnej karte. Rodičia môžu túto funkciu použiť kedykoľvek.

Ďalšie zaujímavé novinky

Vylepšení sa dočkala aj Cortana a aplikácia obsahuje lepšiu podporu SMS a volaní. Novinkou je taktiež jednoduché pridávanie a odstraňovanie okien priamo z náhľadu domovskej obrazovky. Poslednou z hlavných noviniek je možnosť zobraziť alebo skryť indikátor strany na domovskej obrazovke. Táto beta verzia je už teraz k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play, no na plnú verziu si ešte budeme musieť počkať.

Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
22.6.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+