MojAndroid

Alternatívna domáca obrazovka od konkurenta spoločnosti Google Microsoft Launcher, ktorá má v obchode Google Play už 50 miliónov stiahnutí, sa dočkala ďalšej veľkej aktualizácie.

Náš tip
Microsoft Edge prichádza na Android. Arrow Launcher sa mení na Microsoft Launcher

Od Arrow Launcheru k Microsoft launcheru

Pôvodne sa Microsoft Launcher volal Arrow Launcher a bol zameraný na jednoduchosť a priamejší prístup k jednotlivým informáciám či aplikáciám. Hlavnou myšlienkou je kategorizácia aplikácií vzhľadom k tomu, ako často ich používame. Netreba tak napríklad otvárať menu s appkami a stačí len pohodlne listovať v ponuke launchera. Arrow Launcher okrem toho obsahuje aj vlastnú lištu, alebo dok, ktorý sa vyroluje na spodnej časti displeja. Obsahuje vami vybraté skratky či aplikácie. Prostredie má tiež uľahčiť a podporovať prepojenie napríklad v rámci písania dokumentov medzi vašim smartfónom a počítačom.

Novinky v novej verzii

V novej verzii prináša Home App Grid teda Domovskú mriežku pre aplikácie, ktorá umožní vytvoriť mriežku až o 12 riadkoch a 12 stĺpcov po ktorých budete môcť presúvať aplikácie aj widgety. Taktiež nová verzia uľahčuje prechod z iných launcherov aj zálohovanie nastavení Microsoft Launchera. Nové je taktiež písmo pre aplikácie a adresáre. Dock teraz podporuje viac než 5 aplikácií a vyhľadávacie okno môže byť presunuté dole. Pri presúvaní aplikácií sa vám už taktiež nestane, že by sa otvoril modifikačný mód.

Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: PhoneArena

12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+