MojAndroid

Nedávno sme informovali, že Microsoft Launcher sa dočkal výrazných zmien, ktoré boli zapracované do Beta verzie. Teraz je už k dispozícii oficiálna plná aktualizácia tohto veľmi obľúbeného Launchera. Tá prináša všetky novinky, ktoré boli v Beta verzii.

Náš tip
Microsoft Edge prichádza na Android. Arrow Launcher sa mení na Microsoft Launcher

Čo je nové?

Microsoft sa stále snaží pridávať nové a nové funkcie, ktoré sú naviazané na rodinu. V tejto verzii prichádza možnosť zobraziť alebo skryť deti na rodinnej karte. Rodičia môžu túto funkciu použiť kedykoľvek. Vylepšení sa dočkala aj Cortana a aplikácia obsahuje lepšiu podporu SMS a volaní. Novinkou je taktiež jednoduché pridávanie a odstraňovanie okien priamo z náhľadu domovskej obrazovky. Poslednou z hlavných noviniek je možnosť zobraziť alebo skryť indikátor strany na domovskej obrazovke.

Pokiaľ teda používate Beta verziu Microsoft Launchera, prechod na plnú verziu vám nové funkcie neposkytne. Môžete sa ale tešiť na vylepšenú stabilitu.

Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
13.7.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+