MojAndroid

Spoločnosť Microsoft predstavila v roku 2015 nový prehliadač Microsoft Edge, ktorý mal byť plnohodnotným nástupcom prehliadača Internet Explorer. Tento prehliadač už môžete poznať, ak ste používali Windows 10, Windows 10 Mobile alebo konzolu Xbox. Teraz prichádza ako alternatívny prehliadač aj pre Android do Obchodu Play.

Microsoft Edge

Náš tip
Microsoft Windows Roadshow 2017 Košice už v sobotu: Program a súťaže

Používatelia sú aktuálne upozornení, že aplikácia je stále vo vývoji a nemusí byť stopercentne stabilná, avšak jej inštalácia je možná. Microsoft sprístupnil minulý týždeň prehliadač Edge na iOS a Android pre testerov v rámci programu Windows Insider. Na platforme iOS však aplikácia prekonala maximálny povolený počet používateľov v rámci programu TestFlight a tak aktuálne nie je dostupná.

Microsoft Edge je určený primárne pre používateľov, ktorí používajú tento prehliadač aj na svojom notebooku či desktope a chceli by svoj prehliadač synchronizovať so svojimi záložkami, históriou, heslami, atď. Prehliadač ponúka povedomý dizajn vrátane funkcií Hub View, Reading View, skenovanie QR kódov alebo hlasové vyhľadávanie.

Verzia: 1.0.0.1726
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.1726
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: gsmarena

13.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+