MojAndroid

Na prehliadači Microsoft Edge vývojári usilovne pracujú a prinášajú nové a nové funkcie. Teraz pribudla jedna novinka, takzvaný picture-in-picture mód. To znamená, že počas prehliadania webu si budete môcť nechať zobraziť plávajúce okno s ďalším obsahom, napríklad YouTube videom a podobne. Novinka je k dispozícii zatiaľ len v beta verzii prehliadača.

Okrem tejto novej funkcie bolo zapracované aj na oprave chýb a celkovému zlepšeniu výkonu a rýchlosti. Ak chcete beta verziu prehliadača Microsoft Edge testovať aj vy, budete sa musieť zaregistrovať priamo na stránkach Microsoftu. Funkcia picture-in-picture sa po úspešnom testovaní a vychytaní všetkých nedostatkov samozrejme dostane aj do plnej verzie, ktorú si môžete stiahnuť v Google Play.

Verzia: 1.0.0.1726
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.1726
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Microsoft Edge pre Android ponúka priamo zabudovaný Adblock Plus

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+