MojAndroid

Mobilná aplikácia pre vyhľadávanie od spoločnosti Microsoft nesie názov Microsoft Bing Search. Verzia pre Android má v Obchode Play menej ako 5 milónov stiahnutí. To nie je na aplikáciu z dielne spoločnosti Microsoft žiadny dychberúci úspech. Napriek tomu prináša práve spoločnosť Microsoft do Obchodu Play rozsiahlu aktualizáciu, ktorá zahŕňa nové funkcie, dizajnové zmeny či opravy chýb. Bude to dostatočnou motiváciou pre nových používateľov?

Aktualizácia prináša nové funkcie či zdokonalené recenzie

Podľa spoločnosti Microsoft, nový dizajn aplikácie umožní používateľom lepšie vyhľadávať informácie. Aplikácia poskytne zjednodušený zážitok a osviežujúce farby. Používatelia takisto získajú bohaté odporúčania so zdokonalenými recenziami v prípade reštaurácií, klubov a iných podnikov či služieb.

Náš tip
Microsoft dostal svoju umelú inteligenciu do malého Raspberry Pi

Vývojári taktiež oznámili, že nová aktualizácia vyhľadávača Bing pre Android umožní používateľom rýchly a jednoduchý prístup k fotografiám, videám či aktuálnym správam. Navyše aplikácia umožňuje vyhľadať animované GIF obrázky či objavovať trendy v rámci určitých kategórií. Nechýba ukladanie týchto dát do vášho zariadenia.

Dostalo sa aj na prispôsobenie prostredia aplikácie

Je dôležité poznamenať, že aktualizovaná aplikácia Bing pre Android teraz ponúka možnosti prispôsobenia štýlu písma, veľkosti a pozadia pre lepší zážitok z čítania. Aplikácia dostáva tiež početné opravy chýb a vylepšenie rýchlosti.

Náš tip
Microsoft prináša novú aktualizáciu svojej aplikácie Skype

Používate aplikáciu Bing alebo dávate radšej priestor vyhľadávaču z dielne spoločnosti Google? Páči sa vám nový dizajn aplikácie Bing? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 8.2.26177804
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.2.26177804
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

7.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+