MojAndroid

Obchod Mi Store, oficiálny distribútor produktov Xiaomi na Slovensku, tento týždeň otvára dve nové predajne. Jednu nájdete v bratislavskom Avione, ďalšiu v žilinskom Auparku. Predajne budú otvorené súčasne – tento piatok, 14. decembra o 11:00. Ak sa dostavíte na otvorenie predajní, tešiť sa môžete na naozaj vynikajúce zľavy, avšak v obmedzenom množstve.

Najobľúbenejšie zariadenia Xiaomi budú dostupné za skutočne fantastické ceny. Smartfóny Redmi Note 5 či Redmi 6A budú k dispozícii s 50% zľavou, avšak budete sa musieť poponáhľať, pretože dostupných bude iba niekoľko desiatok kusov. Za zmienku stojí aj fantastická cena pre náramok Mi Band 3, ale aj extrémne dostupná power banka s kapacitou 5 000 mAh.

Navlas rovnaká ponuka bude pritom k dispozícii v bratislavskom Avione aj žilinskom Auparku, a tak sa môžete tešiť na skutočne výhodné vianočné nákupy. Po našich skúsenostiach pri otváraní novej predajne v bratislavských Boroch však odporúčame prísť nejaký čas pred otvorením, pretože v Bratislave bol záujem naozaj obrovský.

Tesne pred otvorením nového Mi Store v Bratislave. Parádne zľavy prilákali mnoho ľudí

Zveřejnil(a) MojAndroid.sk dne Pátek 7. prosince 2018

11.12.2018
 • stanleyjr

  minule som isiel cez Bory okolo 13.00 cize dve hodiny od otvorenia a stale tam bol slusny dav ludi, (odhadom okolo 50-60) takze kto sa chce dockat spominanej uzasnej a neprekonatelnej zlavy, tak si dajte poriadne na cas :)

 • Tod

  “Navlas rovnaká ponuka bude pritom k dispozícii v bratislavskom Avione aj žilinskom Auparku, a tak sa môžete tešiť na skutočne výhodné vianočné nákupy.”

  Urcite? Podla mi-store.sk to vyzera tak, ze 3 veci budu rovnake aj v ZA aj BA, ale v ZA bude naviac Redmi Note 5, zakym v BA Mi A2.

  Nerad by som isiel do BA pre Redmi Note 5 a po niekolko hodinovom cakani v rade zistil, ze ho tam vlastne nemaju.

  • My sme v redakcii obdrzali informacie iba o zlavach zobrazenych na obrazku, pricom tie boli identicke pre oba obchody. Je ale mozne, ze existuju este dalsie ponuky, o ktorych nevieme :)

+