MojAndroid

Po veľkom úspechu z minulého týždňa, kedy bola predajňa Mi Store v nákupnom centre Bory Mall presťahovaná a výrazne zväčšená, bola dnes otvorená v poradí druhá takáto predajňa v ďalšom nákupnom centre Avion, taktiež v Bratislave. Rovnako, ako pri prvom otvorení, aj dnes boli naplánované zaujímavé zľavy na dva smartfóny a iný sortiment od Xiaomi.

Tieto zľavy prilákali mnoho ľudí, ktorí čakali v rade na svoj kus elektroniky, ktorý si mohli kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Otvorenie môžeme tak smelo označiť za úspešné a v Bratislave sa už nachádzajú dve oficiálne predajne Xiaomi produktov.

Pre zákazníkov boli pripravené zaujímavé zľavy

V Bratislave si mohli prví zákazníci kúpiť napríklad smartfón Xiaomi Redmi 6A za cenu 54,50 eur, model Mi A2 za 132,50 eur alebo obľúbený náramok Mi Band 3 za cenu len 14,90 eur.

Zároveň s druhou predajňou v Bratislave bola dnes otvorená ďalšia v Žiline. Predajca tak vypočul volanie zákazníkov, ktorí chceli mať predajňu aj v inom meste, ako v Bratislave. Aj predajňa v Žiline lákala na zaujímavé zľavy. Tu bol tiež k dispozícii Xiaomi Redmi 6A za rovnakú cenu alebo Xiaomi Redmi Note 5 za 94,50 eur. Východniari majú zatiaľ smolu, no predajca na nich určite nezabudol. V najbližšom čase chystá otvorenie novej predajne aj niekde na východnom Slovensku. Kedy a kde to bude, zatiaľ nevieme.

Náš tip
Mi Store otvára tento týždeň dve nové predajne, čakajú na vás tieto špeciálne zľavy!
Náš tip
Nový Mi Store showroom otvorený: Nová predajňa je väčšia
14.12.2018
  • Martina Čapková

    No rapídne zväčšená by som to veru nenazval :D

  • Jacob

    Moment, toto je predajňa? Toto mi príde ako malý vianočný stánok uprostred nákupného centra v priestore kde ľudia chodia okolo obchodov.
    Len tak pre info, keď si niečo kúpim hneď to aj dostanem či mi to donesie kuriér? Lebo pri takejto veľkosti nenapadá ma kde majú skladové zásoby, lebo ak je to tak, že niečo si kúpim a nemôžem si to rovno zobrať alebo si to iba objednám to potom nie je predajňa!

+