MojAndroid

Mi Fit je už niekoľko rokov oficiálnou aplikáciou pre smart náramky a smart hodinky spoločnosti Xiaomi a jej samostatnej značky Huami. U nás je aplikácia známa prepojením na populárne smart náramky Xiaomi Mi Band. Zároveň je kompatibilná s fitness výrobkami partnerských spoločnosti ako Mi Smart Scales alebo výrobcami smart obuvi od značiek 90, Li-Ning, Kangnai a Sprandi. Tento týždeň 8. mája dostala aplikácia novú aktualizáciu, ktorá pre ňu prináša nový vzhľad a pár nových funkcií. Rozdiel medzi vzhľadom predošlej verzie Mi Fit a novej si môžete pozrieť na nasledujúcom obrázku.

Ako môžete vidieť, modré farebné rozhranie vystriedala oranžová farba. Textovým ponukám ostalo biele pozadie a čierne písmo. Dôležité údaje ako meranie kvality spánku, tepu srdca alebo údaj o hmotnosti sú v novej verzii aplikácie centralizované na hlavnej stránke. V predošlej boli separované a používateľ musel medzi nimi prepínať potiahnutím prsta na vrchnej časti aplikácie. Po kliknutí na jednotlivé položky sa otvoria ich detaily. Aplikácia by mala ponúknuť aj nové fitness režimy. Veľa požívateľov si ale na fórach sťažuje, že v novej verzii aplikácii musí urobiť viac kliknutí než v predošlej verzii, aby sa dostali niektorým funkciám. A aké je vaše hodnotenie novej verzie Mi Fit?

Verzia: 3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
10.5.2019
Zdroj: GizmoChina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+