MojAndroid

Nová aplikácia pre meranie rýchlosti internetového pripojenia ponúka prehľadné a moderné používateľské prostredie, ako aj štatistické údaje a presne zmeranie rýchlosti downloadu, uploadu a odozvy pripojenia.

Aplikácia nesie názov Meteor a vývojár si pri jej tvorbe dal záležať aj na tých najmenších detailoch. Po spustení vás prvým meraním prevedie pomocník tzv. Monster (dá sa vypnúť v nastaveniach). Meranie je sprevádzané peknou animáciou. Výsledky sú následne zobrazené v peknom grafickom prevedení, ktoré okrem konkrétnej rýchlosti ukazujú aj slovné hodnotenie pripojenia. Bonusom je potom zoznam aplikácií, ktoré pri danom type pripojenia môžete bez obáv používať. Ku každej aplikácií tak máte k dispozícii hodnotenie, ktoré vám napovie o tom, ako sa bude správať pri nameranej rýchlosti uploadu, downloadu a pingu.

 

Aplikácia Meteor obsahuje aj históriu meraní, vďaka ktorej môžete pri konkrétnych miestach sledovať vývoj rýchlosti internetového pripojenia v čase. Všetky merania sa zobrazujú aj vo forme bodov na mape, takže presne viete, kde a kedy ste meranie realizovali. V nastaveniach môžete tiež zákázať alebo povoliť posielanie anonymných štatistík, ktoré OpenSignal používa k vyhodnocovaniu rýchlosti pripojenia vo svojich reportoch. Samozrejme aplikácia je dostupná úplne zadarmo v obchode Play, takže stiahnuť a vyskúšať si ju môžete aj vy.

Verzia: 1.1.20
Aktuálna cena: Zdarma

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+