MojAndroid

Chcete si zaspomínať na nostalgické hry, ktoré ste ešte dávnejšie hrávali na počítači? Metal Hunt vďaka svojej originálnej grafike vo vás zaručene vzbudí nostalgické pocity.

Hra je klasickou arkádovkou v 8-bitovom štýle. Cieľom je nájsť bombu s časovačom, ktorá vám pomôže odpáliť centrálny počítač. To ale ani zďaleka nie je všetko. Vašou povinnosťou je zároveň nájsť aj aktivačnú kartu, ktorá aktivuje únikový teleport.

Na ceste za vaším herným úspechom bude stáť niekoľko nepriateľov, ale aj prekážok. Príkladom na prekážky môžu byť ochranné lasere, elektrické výboje, voda, horúca para, či kvapkajúca kyselina. Okrem toho je hra obohatená o horizontálne, ale aj vertikálne výťahy, trampolíny, ventilátory alebo travelátory.

To najdôležitejšie sme vám ale nespomenuli. Metal Hunt vyvíjala mladá slovenská programátorka Katarína Vajdová, takže sa jedná o hru z domácej kuchyne. Môžete si ju stiahnuť zadarmo z Google Play pomocou odkazu nižšie. Výhodou je, že vás neprekvapia žiadne dodatočné mikrotransakcie.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

9.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+