MojAndroid

Futbalový ošiaľ sa tento rok musí zaobísť bez našej reprezentácie. Napriek tomu, množstvo futbalových fanúšikov sa už teší na štart majstrovstiev sveta, ktoré tento rok začínajú už 14. júna 2018 v Rusku. Tejto udalosti sa prispôsobujú aj sociálne siete, služby pre sledovanie priamych prenosov, ale aj aplikácie určené pre komunikáciu. Futbalové novinky tak prináša počas šampionátu aj známa služba Messenger z dielne spoločnosti Facebook.

Náš tip
Ako sledovať Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 na vašom Androide? | NÁVOD

Messenger a futbalové efekty

Aplikácia Messenger teraz prináša nové futbalové efekty na tvár, nechýbajú “slávnostné parochne” alebo vlajky jednotlivých zúčastnených krajín. Fotografické funkcie zahŕňajú aj konkrétne futbalové zápasy (napríklad Francúzsko – Austrália, a pod.). Futbalový kabát sa však okrem fotografických efektov dostal aj do prostredia hier. Tituly Keepie Uppie a theScore prichádzajú vo svojej futbalovej verzii a nový titul Golden Boot umožňuje hráčom vyskúšať si svoje futbalové zručnosti.

Patríte k fanúšikom majstrovstiev sveta vo futbale? Tešíte sa na tohtoročný šampionát? Akú interakciu s futbalovým šampionátom by ste privítali vo vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

12.6.2018
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+