MojAndroid

Facebook neustále pracuje na svojich hlavných komunikačných platformách a najnovšie sa dozvedáme o novinke pre Messenger, ktorá sa týka blížiaceho sa Halloweenu. Sú ňou nové AR filtre, ktoré sú využiteľné pri videohovoroch. Nový obsah by ste už v týchto chvíľach mali nájsť v aplikácii.

Halloweenske AR filtre pre Messenger

Facebook sa dokonca rozhodol vytvoriť vlastný strašidelný dom pre toto obdobie. Obsahuje špeciálne efekty, vyrobené exkluzívne pre Messenger. Facebookový strašidelný dom môžete navštíviť len počas októbra, tak si to nenechajte ujsť. Spolu s inými používateľmi sa stretnete v rôznych tematických miestnostiach strašidelnej vily Dr. Madhousa.

Náš tip
Instagram sa zlučuje s Messengerom: Odteraz budete mať všetky správy na jednom mieste

Facebook taktiež pridal zopár Halloweenských nálepiek, ktorými si môžete skrášliť chat v Messengeri a zdieľať radosť s rodinou a blížnymi. Facebook taktiež prináša 360-stupňové pozadia a AR filtre v spolupráci s Universal Pictures, spomína Phone Arena.

Halloweeenské nálepky a AR filtre
Halloweenske nálepky pre Messenger

Tieto AR filtre vám pomôžu vytvoriť si Halloweensku oslavu na diaľku, keďže v týchto zlých časoch sú normálne oslavy zakázané. Facebook tak chce svojim používateľom spríjemniť Halloween a trochu ich postrašiť. My si myslíme, že tieto filtre sa podarili a veľmi sa nám páčia.

Používateľom Miestností v aplikácii Messenger umožnia AR filtre prezliecť sa za Frankensteina alebo jeho nevestu. Novinky budú pribúdať každý piatok až do samotného Halloweenu tak si ich nenechajte ujsť.

Messenger
Messenger
Price: Free
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot

13.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+