MojAndroid

Mobilná aplikácia Menučka.sk vám prináša široký zoznam reštaurácií, jedálni či iných podnikov s gastronomickým zameraním priamo vo vašom smartfóne. Hlavnou výhodou je pravidelne aktualizovaná ponuka denného menu či kompletná celodenná ponuka v reštauráciách vo vašom okolí.

Náš tip
McDonald’s prináša mobilné objednávky a platby do vybraných amerických reštaurácií

Aplikácia ponúka tiež na výber ľubovoľnú lokalitu v rámci SR a okamžité zobrazenie denného menu v daných zariadeniach. Profil reštaurácie obsahuje tiež menu na celý týždeň či fotografiu podniku. Nájdete tam tiež polohu a navigáciu k samotnej reštaurácii, telefonický či mailový kontakt a prepojenie na sociálne siete alebo oficiálnu webstránku.

K dispozícii máte filtre podľa názvu reštaurácie, obľúbeného jedla, na ktoré máte chuť alebo podľa rôznych požiadaviek, ako donáška, detský kútik, čapované pivo a podobne. Ďalšie filtre následne ponúkajú napríklad bezbariérový prístup či bezlepkové jedlo v ponuke. Vaše favorizované reštaurácie si viete označiť hviezdičkou a pridať ich tak do zoznamu obľúbených. V aplikácii nájdete tiež magazín s rôznymi článkami a zaujímavosťami ohľadom gastronómie.

Aplikácia ponúka tiež zaujímavé súťaže o zľavové kupóny do reštaurácií a iných podnikov. Menučka.sk je dostupná na stiahnutie v obchode Play zdarma.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

1.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+