MojAndroid

Každý z nás už aspoň raz zabudol na meniny svojho blízkeho alebo kamaráta. S aplikáciou Meniny a mená sa vám to však už nestane. Tento slovenský titul ponúka pripomenutia menín, narodenín a iných dôležitých dátumov vo vašom živote. Okrem toho prináša aj ďalšie praktické funkcie a vychytávky. Aplikácia Meniny a mená Pro obsadila v súťaži Android Code 2016 v kategórii Slovenské aplikácie 3.miesto.

Aplikácia Meniny a mená Pro ponúka naozaj bohaté možnosti. Okrem slovenského, českého, maďarského, poľského a francúzskeho kalendára je možné využívať aj ďalšie funkcie. Je to napríklad možnosť pridať aliasy ku menám, doplniť do kalendára meno z cudzieho kalendára, či zobraziť charakteristiky slovenských mien. Výbornou funkciou je automatické priradenie vašich kontaktov ku jednotlivým menám v kalendári, takže vždy viete o tom, že má váš známy meniny. Upozorní vás na to dokonca notifikácia v stavovom riadku.

Okrem komplexných funkcií spojených s kalendárom a organizáciou mien ponúka aplikácia Meniny a mená Pro aj 6 typov widgetov s rôznymi možnosťami úprav. Aj samotná aplikácia umožňuje zobrazenie prostredia v 12 rôznych farbách, v svetlej aj tmavej téme. Výhodou je aj možnosť zobrazenia prostredia vo viacerých svetových jazykoch, či priama možnosť posielania SMS správy alebo e-mailu s blahoželaním.

Náš tip
4ka Android Code 2016: Poznáme víťazné aplikácie, čitatelia rozhodli rekordným počtom hlasov

Celkovo je aplikácia Meniny a mená Pro naozaj jednoducho spracovaná, má prívetivé prostredie, no aj napriek tomu v nej nájdete množstvo praktických funkcií. Dostupná je v bezplatnej aj platenej verzii, ktorá sprístupňuje všetky funkcie. Aplikáciu si môžete stiahnuť po kliknutí na widget nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €

Aplikácia Meniny a mená Pro vyhrala 3. miesto v kategórii Slovenské aplikácie v ankete 4ka Android Code 2016.

24.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+