MojAndroid

Meizu možno už čoskoro prekvapí svojim novým smartfónom. Pro 7 má byť novou vlajkovou loďou, ktorá by mohla priniesť jednu zaujímavú novinku – sekundárny displej. Aj keď zariadení s druhým displejom je na trhu dnes hneď niekoľko, tak to od Meizu sa od nich odlišuje. Je to najmä umiestnenie, veľkosť a spôsob jeho použitia, čo robí z Meizu Pro 7 zaujímavú alternatívu k iným smartfónov s podobnou myšlienkou.

Rendery smartfónu unili na verejnosť len nedávno, no zatiaľ môžeme len hádať, či sú pravé alebo nie. Do doby, kým sa neobjavia ďalšie informácie a fotografie by sme tieto informácie brali s určitou dávkou rezervy. Každopádne, použitie zobrazovacieho panelu, pravdepodobne typu e-ink, na takomto mieste je pomerne nezvyčajne aj keď nie úplne nepraktické. Na zadnej strane by sa vďaka nemu mohli zobrazovať napríklad notifikácie, či iné dôležité správy.

Samotný Meizu Pro 7 má byť dostupný v niekoľkých variantoch, z ktorých niektoré budú disponovať aj zahnutým displejom, či procesorom Exynos 8890. Presné špecifikácie však zatiaľ aj naďalej ostávajú tajomstvom.

Zdroj: phonearena

13.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+