MojAndroid

Spoločnosť Meizu okrem nového smartfónu M6 prináša aj zaujímavé príslušenstvo k vášmu smartfónu. Ide o externú batériu Meizu M20 s kapacitou 10000 mAh a tiež “obojsmerným” rýchlym nabíjaním.

Poteší dizajnom, ale aj funkcionalitou

Náš tip
Meizu M6 Note prináša duálnu kameru a rozumný výkon za vynikajúcu cenu

Externá batéria ponúkne zaujímavý dizajn a rozhodne zaujme popri šedých a čiernych kvádroch v podobe konkurencie. Powerbanka ponúka sivú kovovú konštrukciu s lákavým farebným pásikom a tiež nápisom v hornej časti. Po stránke rýchleho nabíjania batéria na jednej strane nabije váš smartfón rýchlo, ale aj vy samotnú batériu nabijete rýchlo. Do plnej kapacity už za približne 3,5 hodiny.

 

Maximum batérie je 24W, čo je vylepšenie oproti 18W predošlej generácie predstavenej ešte v roku 2015. Horná strana batérie obsahuje tiež vstupný (microUSB) a výstupný (USB) konektor, tlačidlo a 4 LED diódy zobrazujúce stav kapacity batérie. Meizu sľubuje zachovanie kapacity batérie až na úrovni 93%. Takisto nechýba 11 úrovní ochrany, vrátane ochrany proti preťaženiu, nadmernému prúdu, nadmernému napätiu, vysokým teplotám a tiež voči skratu.

Externá batéria Meizu M20 bude dostupná v v šedej, zelenej, červenej a modrej farbe. Cena batérie sa pohybuje podľa aktuálnych kurzov v prepočte na úrovni 21 eur. V prípade zakúpenia batérie spolu s novým smartfónom Meizu M6 bude cena batérie len 19 eur.

Zdroj: gsmarena

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+