MojAndroid

Zariadenia čínskych výrobcov sa obvykle vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Tieto zariadenia je následne často možné zakúpiť aj prostredníctvom veľkých čínskych e-shopov. Po vzore čínskych výrobcov ako Xiaomi, OnePlus alebo Oppo a Vivo prichádza teraz aj čínske Meizu. Svoje smartfóny bude oficiálne predávať aj prostredníctvom známeho portálu AliExpress.

Meizu a AliExpress

Otvorením vlastnej sekcie prostredníctvom portálu AliExpress prichádza možnosť objednania vybraných smartfónov Meizu prakticky celosvetovo. Momentálne sú v tomto e-shope k dispozícii aktuálne zariadenia zo série 15. Zakúpiť si tak môžete smartfón Meizu 15, o čosi lepšie vybavený smartfón Meizu 15 Plus, ale aj cenovo dostupnejší model Meizu 15 Lite.

Keďže pri objednaní telefónu ide o objednávku prostredníctvom e-shopu AliExpress, zákazník získava aj šesťmesačnú záruku na daný tovar. V prípade servisného zásahu ide však o štandardné “čínske” starosti. Telefón je nutné poslať na vlastné náklady do Číny, ktoré vám budú po realizácií samotného zásahu kompenzované. Rozhodne ale môže ísť o jemne prekvapivý výdavok v prípade nutnosti opravy zariadenia.

Poznáte smartfóny pod značkou Meizu? Zakúpili by ste si zariadenie z Číny, a to aj so spomínanou polročnou zárukou? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Meizu 16 a 16 Plus – výkon, snímač odtlačkov v displeji a žiaden výrez
Náš tip
Cenovo dostupný Meizu M6T oficiálne: 18:9 displej a duálna kamera

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+