MojAndroid

Spoločnosť Meizu má za sebou vynikajúci rok. Predstavila hneď niekoľko zaujímavých zariadení a čoraz viac sa angažuje aj na zahraničných trhoch. Spoločnosť Meizu teraz usporiadala v Číne tlačovú konferenciu, kde uviedol niekoľko zaujímavých dát z predchádzajúceho roku.

Náš tip
Bezrámikový Meizu vyzerá k svetu. Pozrite si ho na prvej fotografii

Tým najzaujímavejším údajom je zrejme počet predaných smartfónov, ktorý sa v roku 2016 dostal na úroveň 22 miliónov. Aj vďaka tomu sa spoločnosť stala jedným z najväčších čínskych výrobcov smartfónov v minulom roku. Okrem toho je veľmi zaujímavé, že až 10 % všetkých smartfónov predala spoločnosť za hranicami domácej Číny. Tu je vidieť, že sa výrobca snaží presadiť aj na zahraničných trhoch, z čoho môžeme v konečnom dôsledku profitovať aj my. Uvidíme, ako sa bude výrobcovi dariť v ďalších rokoch, no má našliapnuté stať sa jedným z najväčších na svete.

Zdroj: Playfuldroid via GSM Arena

11.1.2017
  • Michal Majlo Chovanec

    To je pekná suma len tak ďalej ??

  • Tom

    Mam meizu mx5 a je to super telefon skvela nadstavba flyme 5 a teraz sa testuje flyme 6 podla screenshotov vyzera dobre a velmi vylepsena oproti flyme 5 uz len cakat na stabilnu a finalnu verziu

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+