MojAndroid

Medzinárodné letecké dni SIAF lákajú každý rok množstvo návštevníkov z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia. Tento rok bude podujatie unikátne, pretože pre návštevníkov bude k dispozícii špeciálna mobilná aplikácia. Tá vznikla v spolupráci so spoločnosťou GAMO, ktorá je oficiálnym partnerom podujatia.

Návštevníkom a priaznivcom letectva sprostredkuje informácie o programe, lietadlách, ako aj o sprievodných aktivitách, priamo v smartfóne či na tablete. Využitím Bluethooth technológie mobilná aplikácia dokáže upozorniť na vybrané objekty a niekoľko statických ukážok lietadiel, v blízkosti ktorých sa nachádzate. Ponúka možnosť zobraziť si rozšírený popis o danom objekte, a to aj bez potreby pripojenia na internet. Súčasťou mobilnej aplikácie je aj navigačná mapa pre jednoduchšiu orientáciu v areáli Leteckej základne Sliač.

Okrem slovenských návštevníkov novú aplikáciu určite ocenia aj zahraniční hostia, pre ktorých je k dispozícii verzia v anglickom jazyku.

Aplikácia SIAF je zdarma k dispozícii pre mobilné telefóny so systémami Android a Apple iOS. Odporúčame stiahnuť alebo aktualizovať si ju ešte pred príchodom na letecké dni. Získate tak „osobného sprievodcu do vrecka“ počas MLD SIAF 2016, ktoré sa uskutočnia v dňoch 27. – 28. augusta na letisku v Sliači.

„Naším cieľom je, aby sme návštevníkom podujatia a priaznivcom letectva sprístupnili informácie atraktívnou formou. Aplikácia bola vyvinutá v rámci konceptu GAMO Smart zóna, ktorý predstavuje naše vlastné ucelené riešenie, prevádzkované v GAMO Cloud vybudovanom na najnovších technológiách a bezpečnostných prvkoch“, uviedol Ing. Roland Schwarz, riaditeľ úseku Vývoj softvérových riešení v GAMO.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

24.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+