MojAndroid

Medium je považovaný za jednu z najlepších blogových platforiem a to nie len kvôli popularite a množstvu obsahu, ale aj jednoduchému prístupu k dizajnu a čitateľnosti. Autori platformy si pre svojich používateľov najnovšie pripravili mobilnú aplikáciu pre Android, ktorá prešla z beta testovania do ostrej prevádzky. Okrem webových stránok si tak môžete svoj obľúbený obsah prečítať v prijateľnej forme aj na mobilných zariadeniach.

nexus2cee_17 nexus2cee_26 nexus2cee_35

Aplikácia si udržiava čistý dizajn podobne, ako na webovej verzii, no prichádza v najnovšom šate Material z Androidu 5.0. Lillipop. Články sú usporiadané prehľadne v kartách a je plná animácií. Jej súčasťou však nie je len možnosť čítať všetky články platformy, ale dovoľuje používateľom aj pridávať nové príspevky priamo z mobilu. Samozrejme takáto možnosť nie je vždy pohodlná, hlavne ak plánujete písať dlhší text na klávesnici dotykového displeja. Stále si však k mobilu alebo tabletu môžete pripojiť bezdrôtovú klávesnicu a písať aj bez prítomnosti notebooku.

Podľa vývojárov je prvá verzia aplikácie len prvým krokom. Už teraz je zverejnený zoznam zmien, ktoré prinesú jej ďalšie iterácie. V prípravách sú funkcie, ako vyhľadávanie používateľov, blokovanie používateľov, horizontálny režim pre tablety a ďalšie. Aplikáciu si môžete stiahnuť v obchode Google Play napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 3.6.5718
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6.5718
Aktuálna cena: Zdarma
25.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+